Spodziewasz się spotkania z świeżo upieczonymi rodzicami? Zobacz, jaki prezent możesz im podarować!

przez | 6 stycznia 2022
Zbliża okres Bożego Narodzenia, a więc czas wizyt rodzinnych i… dawania upominków. Nie we wszystkich przypadkach jest to zagadnienie bezproblemowe, ale staje się ono niesłychanie kłopotliwe, kiedy mamy się zetknąć z nieopierzonymi rodzicami.

Co im dać, ażeby nie powielić pomysłu wielu innych ofiarodawców?
Młodzi rodziciele przeważnie są zaaferowani nowym członkiem rodziny i wydaje się to absolutnie naturalne. Wolno jednak delikatnie zadbać także o ich potrzeby. Nie jesteśmy zobligowani nabywać dodatkowej grzechotki dla niemowlaka. Możemy przecież sięgnąć nawet po polecane termofory. W ten sposób matka wstająca do dziecka w środku nocy podtrzyma w łóżku miłą temperaturę lub podczas kąpieli dzieciątka rozgrzeje jego łóżeczko. Przyrząd taki może być fantazyjnie udekorowany, co niewątpliwie będzie sprzyjać częstemu używaniu. Równie akuratnym projektem będzie top do karmienia. Kobiety karmiące piersią borykają się nierzadko z przystosowaniem ubrań do nowych wyzwań. Sprezentowanie takiej konfekcji na pewno będzie dobrym wyjściem. Warunkiem jest tu tylko uzgodnienie z mamą, jakiego rozmiaru pragnie.
disney

Źródło: flickr.com
Naturalnie oprócz podarków typowo użytecznych można się pokusić o drobiazgi pamiątkowe. Dla świeżych rodziców kapitalnie nadadzą się śmieszne smoczki, przez które nawet wyjątkowo dokuczliwy dzień napełni się uśmiechem – najpierw ich, a dalej także i malucha. Nie powinno się tymczasem sięgać po figlarne prezenty z sfery gadżetów erotycznych.

Sfera ta dla świeżo upieczonych rodziców w większości wypadków jest tematem bardzo wrażliwym.

Zainteresowało Cię to zagadnienie? Jeśli tak, to z przyjemnością chcielibyśmy Cię poinformować, że kolejny interesujący fakt (https://protlumaczenia.pl/tlumacz-przysiegly-online-niemiecki/) czeka na Ciebie na dalszej witrynie – zanurz się w niej z radością.

Podanie dwuznacznie wyglądającego kubka czy fartuszka może tym samym zostać źle odebrane.