Coś dla pasjonatów rozrywki na wysokim poziomie

przez | 22 listopada 2021
Dla ludzi kochających gry skrót BF4 nie jest tajemnicą. Ale dla tych osób, które gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie niemożliwy do odgadnięcia. Gdy battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy włączyć na laptopie, na konsoli i stan działań monitorować na naszych smartfonach.

Komputery

Autor: Southbank Centre
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto uwielbia filmy wojenne lub ogólnie filmy z wartką akcją na sto procent odnajdzie się w tej grze. To uczestniczenie w wojnie totalnej. Producenci gry zadbali o to, byśmy nie mogli się ponudzić. Z tego powodu, nawet kolejna godzina gry będzie tak samo fascynująca jak jej pierwsze minuty. Warto, więc zarezerwować sobie codziennie kilka kwadransów na uczestniczenie w problemowych sytuacjach, które stawia przed nami rozbudowany system walki w Battlefield 4. Stale zmieniające się otoczenie, sytuacje, które w poprzednich edycjach gry nie miały mogły się wydarzyć, to wszystko sprawia, że chciałoby się grać bez opamiętania. Możemy grac online, co pozwala nam na uczestnictwo w rozgrywce razem z ponad 60 innymi graczami. Siedem trybów i dziesięć wielkich map, to świat, z którego ciężko będzie wyjść naszej postaci, którą prowadzimy przez meandry gry, w całości.

Zainteresowały Cię wątki zawarte w naszym tekście? Z pewnością przyda Ci się też dodatkowe czytanie (http://www.sweet-home.pl/). Nie zwlekaj więc i przejdź do kolejnej strony.

Wiadomo, że odezwą się przeciwnicy, którzy stwierdzą, że gra jest nader jednokierunkowa. Jednak mogą tak mówić, tylko te osoby, które nie wiedzą jak istotny jest w tej grze aspekt odpowiedniej strategii.

Miejska dżungla nie będzie miała dla nas żadnych tajemnic

Dwa pady do konsoli

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy chcieli móc zajrzeć za drzwi pokoju, do którego wejście posiadają jedynie upoważnione osoby.

Zaintrygowały Cię myśli opracowane w tym poście? Odczuwasz jednakże braki? W takim razie zachęcamy do kolejnej strony – naciśnij tutaj (http://www.nadwigrami.pl/weterynaria.html) i przeloguj się tam.

Każdy z nas posiada żyłkę szpiega, który chce sprawdzić, co dzieje się u niego mieście. Jeśli dorzucimy do tego informatyczne zapędy, to powstanie nam recepta na głównego bohatera gry. Gra watch dogs to genialna rozrywka, serwująca nam postać – hakera, dawnego przestępcę, który dzięki swym zdolnościom informatycznym jest w stanie podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i sporo w nim namieszać. Ta gra nie opiera się tylko na tym, że główny bohater siedzi i przeczesuje niedostępne dla zwykłej osoby bazy danych, jest również możliwość starcia z różnymi wrogami.

A Aiden Pearce – bo tak nazywa się główna postać, w grze może używać broni palnej i walczyć wręcz. Gra pasjonuje i sprawia, że zastanawiamy się czy cała ta informatyzacja nie jest tylko i wyłącznie sposobem na kontrolowanie naszego życia. Jednak jedno jest pewne gra watch dogs przejmie nasze losy na wiele godzin. Granie w tego typu grę to nie tylko relaks, ale też ćwiczenie własnego umysłu. Jeżeli, więc jeszcze nie mieliśmy do czynienia z grami różnego typu, to powinniśmy zacząć od tej gry. Początkowo może być trudno odnaleźć się w świecie gry, ale po dłuższym momencie na sto procent poczujemy, że ta gra jest dla nas. Poza tym jeżeli nie przemawia do nas jedynie bieganie z bronią i rzucanie granatów, to warto zainwestować w watch dogs. To gra dla użytkowników, którzy mają głowę na karku i zdolność wyszukiwania niebanalnych rozwiązań.