Kamera GoPro i dron DJI Phantom 4 – rewelacyjne akcesoria, które zmieniaja oblicze techniki

przez | 9 lipca 2021
Jesteś zapalonym fanem wszystkich nowinek technicznych? Świat elektronicznych gadżetów nie ma dla Ciebie tajemnic?

W takim razie dron DJI Phantom 4 bezsprzecznie musi znaleźć się w Twej kolekcji.

Zaparkowane samochody na parkingu

Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego trzeba go zakupić? Powodów jest niemało. Prosta obsługa, najwyższa jakość nagrywanych materiałów, stabilne ujęcia, szereg nowych funkcji i usprawnień (dla przykładu unikanie barier bądź wykrywanie poruszających się obiektów). Wymieniać można bez końca.

Gdy już przejrzysz ten artykuł, to zerknij również na podobne źródła (https://www.lombardpiaseczno24h.pl/cena-zlota/), które mają równie interesujące informacje – one niesamowicie Cię zaabsorbują.

Wszystkie powyższe argumenty świadczą o jednym – dron DJI Phantom 4 sprawi frajdę zarówno amatorom, którzy zaczynają swą przygodę z fotografią jak i fachowcom. Kolejny gadżet, który zasługuje na uwagę, mówiąc o nowinkach technicznych to kamera GoPro. Filmy video tworzone za pośrednictwem owego niepozornego Urządzenia wyznaczają zupełnie nową jakość obrazu. Trzeba zauważyć, iż sprzęt mieści się w dłoni, dzięki temu można go bez najmniejszego problemu, wrzucić do kieszeni i zabrać na wczasy, aby dokumentować wszystkie godne zapamiętania chwile. Ponadto, kamera GoPro jest bardzo wytrzymała. Nie straszne jej niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak choćby: opady deszczu czy śniegu.

Fantastycznie sprawdza się, zatem w ryzykownych sytuacjach i pozwala stworzyć niesamowite filmiki.