Kamera w działaniu! – te same ekscesy w lepszych filmach

przez | 28 maja 2022
W utrwaleniu weekendowych podróży, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. oczami kamery jest obiektyw o niespotykanie szerokim kącie widzenia: 170°. Rejestruje fantastyczne obrazy Full HD i zdjęcia nawet o zmroku.

Ochronę nagrywanego obrazu, przed następstwami skoków i wibracji, zapobiegnie zaawansowany stabilizator filmu, niezastąpiony na górskich szlakach i wzburzonych morzach, ponadto równoważy wibracje wytwarzane przez pojazdy silnikowe: motokrosy. Rejestrator obrazu jest dodatkowo zaopatrzony w stereofoniczny mikrofon, dzięki któremu utrwalenie podróży, zdaje się być jeszcze bardziej rzeczywiste.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera Sony Action Cam jest wyposażona w łącze Wi-Fi. Posługiwanie się tą kamerą ułatwia dodatkowo możliwość obrotu, która powoduje prawidłowy film, z obróconej o 180° kamery, choćby w szybowcu. Wydajny czas pracy, ułatwia na zapisywanie ciągiem przez 150 minut, bez łącza Wi-Fi, wystarczająco długo, by udokumentować chociażby długie zwiedzanie. Model GoPro Hero 4 Silver (w tym sklepie dodatkowe informacje: ) – to urządzenie z niebywale łatwym w obsłudze, wmontowanym i dotykowym wyświetlaczem LCD. Wyjątkowo funkcjonalna obsługa kamery – poruszanie się po menu jest intuicyjne, nawet raczkujący studenci sztuki video/foto, nie będą mieć kłopotu. Pomimo zastosowanego wyświetlacza kamera sportowa GoPro Hero 4 Silver zapewnia pełną wytrzymałość, na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów.

Zwracając uwagę na atrybuty techniczne zdjęcia, kamera Hero 4 Silver pomyślana jest dla wprawnych entuzjastów zapisywania rywalizacji sportowych i nie tylko. Typ proponuje wykonywanie fotek tradycyjnych oraz wmontowany tryb Time Lapse, który pozwoli wytworzyć serię zdjęć z interwałem w przedziale 0,5 do 60 sekund. Wykorzystuje pomoc przy wykonywaniu fotografii w nocy.

Koniecznie zobacz na stronie (https://vidkon.pl/) inne tego rodzaju posty. Tam również przeczytasz coś ciekawego, ponieważ proponuje ona zbliżoną problematykę.

GoPro Hero 4 Silver to również układ video Super view z funkcją selekcji szerokości kadru. Urządzenie GoPro Hero 4 Black ma dobrą komunikację ze sprzętem mobilnym kamery oraz doposażona jest , w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Kamera rejestruje szerszy poziom dynamiczny toru audio, dzięki temu nagrania osiągają jeszcze lepszego wymiar brzmieniowy.