Kamera w działaniu! – te same ekscesy w lepszych filmach

przez | 9 lipca 2021
W utrwaleniu weekendowych podróży, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. oczami kamery jest obiektyw o niespotykanie szerokim kącie widzenia: 170°. Rejestruje fantastyczne obrazy Full HD i zdjęcia nawet o zmroku.

Ochronę nagrywanego obrazu, przed następstwami skoków i wibracji, zapobiegnie zaawansowany stabilizator filmu, niezastąpiony na górskich szlakach i wzburzonych morzach, ponadto równoważy wibracje wytwarzane przez pojazdy silnikowe: motokrosy. Rejestrator obrazu jest dodatkowo zaopatrzony w stereofoniczny mikrofon, dzięki któremu utrwalenie podróży, zdaje się być jeszcze bardziej rzeczywiste.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera Sony Action Cam jest wyposażona w łącze Wi-Fi. Posługiwanie się tą kamerą ułatwia dodatkowo możliwość obrotu, która powoduje prawidłowy film, z obróconej o 180° kamery, choćby w szybowcu. Wydajny czas pracy, ułatwia na zapisywanie ciągiem przez 150 minut, bez łącza Wi-Fi, wystarczająco długo, by udokumentować chociażby długie zwiedzanie. Model GoPro Hero 4 Silver (w tym sklepie dodatkowe informacje: ) – to urządzenie z niebywale łatwym w obsłudze, wmontowanym i dotykowym wyświetlaczem LCD. Wyjątkowo funkcjonalna obsługa kamery – poruszanie się po menu jest intuicyjne, nawet raczkujący studenci sztuki video/foto, nie będą mieć kłopotu. Pomimo zastosowanego wyświetlacza kamera sportowa GoPro Hero 4 Silver zapewnia pełną wytrzymałość, na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów.

Zwracając uwagę na atrybuty techniczne zdjęcia, kamera Hero 4 Silver pomyślana jest dla wprawnych entuzjastów zapisywania rywalizacji sportowych i nie tylko. Typ proponuje wykonywanie fotek tradycyjnych oraz wmontowany tryb Time Lapse, który pozwoli wytworzyć serię zdjęć z interwałem w przedziale 0,5 do 60 sekund. Wykorzystuje pomoc przy wykonywaniu fotografii w nocy. GoPro Hero 4 Silver to również układ video Super view z funkcją selekcji szerokości kadru. Urządzenie GoPro Hero 4 Black ma dobrą komunikację ze sprzętem mobilnym kamery oraz doposażona jest , w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Kamera rejestruje szerszy poziom dynamiczny toru audio, dzięki temu nagrania osiągają jeszcze lepszego wymiar brzmieniowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*