Rewelacyjna klasa kamery GoPro pozwoli oglądać w wysokiej jakości obrazy przesyłane z dronu

przez | 9 lipca 2021
Pierwszorzędna klasa, ogromnie dobra ostrość, dźwięk oraz funkcjonalność, to oraz jeszcze mnóstwo funkcji żądamy od rasowej kamery. Lecz już dziś zdołamy robić ujęcia, zdjęcia oraz nakręcać filmy, jakie do niedawna były zarezerwowane tylko dla ekipy filmowej z ogromnym nakładam funduszy.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com

Walory najbardziej zaawansowanej kamery GoPro spełniają warunki ogromnej jakości i najnowszej technologii. Jest to kamera mini kamery szpiegowskie stworzona nie tylko do sportów ekstremalnych, ale też do podniebnych wypadów. Jej nadrzędną wartością jest lekkość oraz to, że jest małych wymiarów. Dzięki czemu nie ciąży operatorowi obrazu i wolno nią chwytać obraz dosłownie wszędzie. Ta kamera pozwala rejestrować jeszcze szerszą perspektywę za pośrednictwem specjalnej soczewki, która zarejestruje obraz nie tylko ten, jaki ma przed sobą, ale i po bokach. Kamera w inteligentny sposób dostraja liczbę klatek na sekundę, tak aby zapewnić jak najlepszy obraz filmowy nawet przy niekorzystnym oświetleniu. Zobacz tutaj: .

Dzięki najświeższej technologii kamera posiada wybitną ostrość filmu i potrafi ograniczyć odkształcenia obrazu. Co najważniejsze ma łącze Wi-Fi, dzięki temu zdołamy bezpośrednio oglądać obraz filmowy, który kamera rejestruje. Dzięki struktury jest nadzwyczaj poręczna i jest prosta do umocowania między innymi na kasku, dronie, opasce na dłoni, dzięki temu pozwala zapisywać realistyczne i fenomenalne ujęcia. Dron z kamerą tej marki z całą pewnością zarejestruje zachwycające panoramy o perfekcyjnej jakości dźwięku i obrazu filmowego.

Kamera GoPro za pośrednictwem własnej lekkości i drobnych wymiarów jest dostosowana do tego, ażeby rejestrować obraz z lotu ptaka. Obudowa równocześnie jest stabilna i silna, też zaletą jej jest to, że jest wodoszczelna, dzięki czemu również przy deszczowej pogodzie zapewnia gwarancje, że ujęcia będą fenomenalne- . Drony mogą okazać się tradycyjnym wyposażeniem kamerzystów lub fotografów. Ujęcia z lotu ptaka robią niesamowite wrażenie oraz na pewno czynią film interesującym. Mogą być wykorzystane na uroczystościach na przykład weselach, ale też sesjach plenerowych oraz filmach. Drony mogą być także użytkowane przez osoby uprawiające sporty wyczynowe. Dzięki dodatkowej aplikacji na telefonie, opasce bądź kasku, dron z kamerą będzie iść w ślad za sportowcem oraz kręcić jego porywające wyczyny.

Kategoria: Bez kategorii