Nowe sprzęty do pokoju malucha sprawią, że nasz maluch poczuje się jak w świecie bajki

przez | 3 czerwca 2022
Ponad 20 lat temu, nikomu nie przyszło do głowy, że w przyszłości pokój dziecka będzie można umeblować w dowolnie wybrane meble. Wcześniej meblościanka z płyty paździerzowej z frontami lakierowanymi i z połyskiem była miarą luksusu. Ten quasi luksus tak naprawdę był wielkim bublem, który ponoć we właściwym świetle, naśladował umeblowanie.

meble dziecięce

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Gałki przy frontach odrywały się, zawias utrzymywał się w jednej pozycji, drzwiczki się deformowały, a to co się miało wysuwać wcale się nie wysuwało. A co najbardziej interesujące, identyczne meblarskie kicze spotykało się w co drugim polskim mieszkaniu.

Obecnie tworzy się kolekcje mebli, które rosną wraz z dzieckiem. Sprzęty, które pozwalają odmieniać ich wizerunek, kolorystykę i komplety w zależności od nastroju, aktualnych trendów i tak często jak tylko mamy na to ochotę. Zapraszają do budowania różnorodnych krain, przepełnionych skrytkami i pełnych zakamarków. Zachęcają do aranżowania, podejmowania prób, majsterkowania i poszukiwania niepewnych sposobów. Rodzice mogą zharmonizować wyposażenie do zainteresowań, charakteru i słabości dziecka. Dzięki ciekawym inicjatywom, meble do pomieszczenia dla dziecka, zmienią go w bardzo osobiste miejsce ( dla maluchów).

Dzieci mają niezwykłą wyobraźnię, uwielbiają baśnie i nieziemskie opowiadania w związku z czym lubią przebywać w kolorowych miejscach, w których czują się wyjątkowe, jak bohaterowie uwielbianych historii – zobacz w ofercie wajnert. Meble do pomieszczenia dla dziecka, mogą przeistoczyć się w piracką łódź, która na niby wypływa w rejs (Zobacz pochylnia buczyniec rejsy statkiem) dookoła kuli ziemskiej. Sprzęty, które mogą być stworzone dla rozpoczynającego przygodę technika, pozwolą mu realizować jego zamiłowania.

Vertbaudet

Źródło: flickr.com

Umeblowanie dla fana futbolu stworzy fantastyczny klimat dla zapaleńca gry w nogę. Pomieszczenie dla chłopca można zaaranżować także w klimacie morskich podróży, Formuły 1. Natomiast pokój dla córeczki, można zmienić w baśniową komnatę – wyśmienite miejsce do spotkań na herbatkę czy też najbardziej kolorowych snów śpiącej królewny.