Jak uzyskać doskonałej jakości film? Pomysły na interesujące kadry zapewniające wspaniałe efekty wizualne!

przez | 6 października 2022
Aby nakręcić najwyższej jakości film bez wątpienia należałoby dysponować odpowiednim sprzętem. Bardzo interesujący efekt gwarantują filmy które są kręcone z lotu ptaka, możemy je uzyskać za pomocą specjalistycznego dronu. Kręcąc filmy z różnego rodzaju wydarzeń czy podróży mamy możliwość zapewnić sobie doskonałą pamiątkę na długie lata.

Warto dostarczać sobie pamiątki w postaci zdjęć, czy filmów, ponieważ dają one bardzo realny obraz danych okoliczności. Bardzo ciekawe efekty mogą zagwarantować filmy kręcone przy pomocy dronów, które rejestrują obraz nawet z bardzo dużych wysokości. Ogromnym zainteresowaniem cieszyć się mogą drony 3DR Solo, które są w stanie spełnić wymagania profesjonalistów, lecz również amatorów. Świetne funkcje mają także drony 3DR IRIS +. Urządzenia do nagrywania filmów z dużej wysokościa mają bardzo szeroki zasięg, za sprawą czego mamy możliwość ująć cały interesujący nas obraz. Dzięki bezproblemowemu systemowi zarządzania dronem mamy możliwość płynnie docierać nawet w trudno dostępne miejsca. Zresztą, warto się o tym przekonać samemu w ofercie drona 3dr solo.

3dr iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

Drony 3DR Solo wykorzystywane są zarazem do potrzeb własnych, takich jak rodzinne uroczystości, czy dokumentacja zarządzanie dokumentacją techniczną podróży, jak także publicznych. Dron 3DR IRIS + idealnie spełnia swoją funkcję w trakcie imprez masowych, takich jak chociażby ciekawe koncerty, podczas których rejestrowany jest obraz publiczności, lecz także występ muzyka. Dzięki prostemu systemowi sterowania dronem, filmy z większej wysokości są w stanie kręcić nie tylko specjaliści, ale też osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem. Obraz kręcony z lotu ptaka umożliwia uchwycić wszystkie interesujące nas obiekty i stanowi wspaniałą pamiątkę na bardzo długi czas. Posiadając dron 3DR Solo mamy możliwość zapewnić sobie dokładną dokumentację z miejsc które odwiedzamy podczas ciekawych podróży.

Drony posiadają ogromną liczbę funkcji, poprzez które jesteśmy stanie bezproblemowo zmieniać kierunki oraz wysokość kręcenia. Ponadto stabilność dronów daje możliwość na dobrą ostrość filmu, co ma znaczny wpływ na jakość oglądania wszelkich obrazów. Mając do dyspozycji dron możemy upamiętnić nie tylko określone miejsca, ale również ludzi. Dronem jesteśmy w stanie także sprawnie sterować nad wodą lub też w górach, co gwarantuje niesamowite efekty. Tafla wody, jak także różnego rodzaju wzgórza doskonale prezentują się na wyższej rozdzielczości filmach.