Jak umeblować mieszkanko w dawnym stylu?

przez | 31 sierpnia 2022
Dzisiaj panuje moda na współczesne pomieszczenia. Minimalizm oraz prostota opanowały nasze wnętrza. Jeżeli jednakże nie jesteś fanem nowoczesnych pomieszczeń, nie martw się.

gramofon

Autor: BenQ
Styl klasyczny nigdy nie przeminie. Boisz się, że może to kosztować fortunę? No cóż, z pewnością nie uzyskasz gustownego pomieszczenia małym kosztem, jednak może Cię to kosztować znacznie mniej, niż myślisz.

Zaintrygowały Cię informacje low-code zaprezentowane w naszym wpisie? Niezwykle miło zatem będzie nam dzielić się z Tobą kolejnymi notkami. Oczekujemy na opinię!

Starczy troszkę inwencji, złota rączka, rzeczy zyskane w spadku. Nie musisz być zamożny, by posiadać stylowe mieszkanie. Starczy, że postąpisz według kilku prostych reguł.

image - reklama

Autor: Bruno Pitrus
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim musisz zrozumieć jedną rzecz. Stylowe mieszkanko nie oznacza, iż całe będzie usłane zabytkami. Przede wszystkim starajmy się, aby w naszym domu nie było kiczu. W tym celu ustalmy stonowaną kolorystykę taką jak białości, beże oraz szarości. Można dodać metalowe barwy złoto, brąz. Pamiętaj jednak, by dodać te metale w postaci figurek, kandelabrów lub klamek. Nie używajmy imitacji. Zadbajmy o to, by sprzęty były drewniane bądź na takowe wyglądały. Żadnych kiepskich podróbek, albo płyt. Kolory też powinny być dopasowane do całej tonacji wnętrza. Można kupić bądź zrobić tapicerowane sprzęty. Da to niezwykle stylowy efekt. Pamiętajmy, że obicie oraz RAMy muszą stanowić dosyć duży kontrast. Zadbaj o stylową oryginalność. Stylowe mieszkania to uwielbiają.

Niech Twa łazienka nie wygląda zwyczajnie. Zainwestuj w interesującą umywalkę. Nie musi być ona bieluśka. Połóż posadzkę stylizowaną na starą. Powieś stare zdjęcia. Zadbaj o antyczne sprzęty. Na komodzie ustaw gramofon.