Najnowsze dzieło Samsunga – interesujące rozwiązania oraz nieskomplikowany wgląd do internetu

przez | 9 lipca 2021
Najświeższe urządzenie firmy Samsung, to ciekawostka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii świetnie sprawdza się w codziennym korzystaniu. Sprzęt szybko i płynnie reaguje na każde polecenie. Interesujący jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co umożliwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala precyzyjnie zobaczyć każdy szczegół, zwłaszcza podczas przeglądania witryn internetowych.

telefon komórkowy

Autor: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, chcące wykonać zdjęcia tabletem będą miło zaskoczone, ponieważ aparat został umiejscowiony z przodu panelu i robi zdjęcia w świetnej rozdzielczości. Natomiast drugi aparat osadzony został z tyłu tabletu i wykonuje równie atrakcyjne fotografie. Przewidziane dodatkowe rozwiązania pozwalają dobrać optymalne opcje.

Producent wyposażył tablet w łącza bezprzewodowe UMTS (HSPA+) EDGE, GPRS, GSM, GPS Bluetooth oraz WLAN. Jest to idealne rozwiązanie, które na co dzień przyda się niejednemu użytkownikowi. Naturalnie przewidziano ponadto czytnik kart takich jak MicroSD o wielkości aż 32 GB. Co więcej, sam tablet ma na tyle niewielkie rozmiary, iż bez problemu można go umieścić w damskiej torebce, co docenią głównie panie. Trzeba zwrócić uwagę na wykorzystane surowce, z jakich został zrobiony tablet. Ich wykorzystanie sprawia, że urządzenie będzie służyło nam przez kilka lat. Sama obudowa została zaprojektowana, tak aby była odporna na zabrudzenia czy zarysowania. Sprawdź: czytaj.

Samsung, przy tym typie tabletu postawił na internet. Wzmiankowany system operacyjny, ułatwia przeglądanie witryn. Płynne przechodzenie z jednej karty na drugą jest najnowszym rozwiązaniem w urządzeniach. Możemy zapomnieć o zawieszaniu się stron czy też o niemiłych przeskokach. Nowy interfejs pozwala na bezproblemowe przechodzenie między aplikacjami i przy wykorzystywaniu wielu aplikacji nie odczujemy jakichkolwiek utrudnień. Dla zaciekawionych: zobacz wpis.

smartfon

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym rozwiązaniem jest usprawniona galeria oraz poprawiony korektor pisowni. Tablet został tak zaprojektowany, aby cała rodzina mogła bez przeszkód korzystać z przeróżnych aplikacji, co jest idealnym rozwiązaniem. Portale społecznościowe czy znane programy będą z pewnością bardzo dobrze działały, a to wszystko dzięki zaawansowanemu systemowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*