W jaki sposób promują się puby żeby przyciągnąć gościa?

przez | 11 lutego 2022
O sukcesie restauracji decydują teraz nie tylko smaczne jedzenie i przyjazna obsługa, bo takich miejsc jest sporo, zwłaszcza w większych miastach. Restauratorzy muszą teraz działać w taki sposób, by wyróżnić się i przekonać klientów do cyklicznych odwiedzin ich lokalu. Coraz śmielej inwestują więc w promocję i marketing restauracji.

Jakiego rodzaju działania podejmują? Jest ich naprawdę sporo.

WiFi w restauracji

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com

Stale najpopularniejsze są ulotki dawane ludziom, ale w tym przypadku możemy tylko liczyć na to, że przypadkowa osoba przeczyta na tekst ulotki, a nie od razu wrzuci ją do kubła na śmieci.

Ciekawy wpis? Zatem zapewne przypadnie Ci do gustu też informacja z serwisu (http://www.paudio.pl/pl/produkty/glosniki-dso/), który dla Ciebie opracowaliśmy. Wystarczy w niego kliknąć.

Tak samo popularne są reklamy w prasie lub radiu, ale ich minusem jest przeważnie pokaźna cena.

Przeczytaj również: .

Ważna jest również nowoczesna strona www i działanie w mediach społecznościowych. Teraz coraz więcej ludzi w rzeczywistości nie rozstaje się z komórką oraz tabletem, więc niezbędne jest dopasowanie strony www do urządzeń mobilnych. Pamiętając o mnogich użytkownikach internetu, warto też udostępnić klientom w restauracji usługę social wifi, czyli darmowego dostępu do sieci, połączoną z działaniami marketingowymi. Wifi marketing w prosty sposób pozwala na pozyskanie klientów i sprawianie, by cyklicznie wracali oni do nas. Kiedy klient połączy się z siecią, można mu np. wyświetlić naszą stronę albo profil na facebooku. Sprawdź na przykład: .

Przepisów na marketing restauracji jest dużo więcej i warto się interesować tym tematem, aby jeszcze umiejętniej rozwijać swoją restaurację i cały czas mieć klientów.