Przeczytaj co kupić z okazji chrztu

przez | 4 marca 2022
Podarek z okazji chrzcin wręczają goście chrzczonemu maluchowi. Chrzciny jest to niezwykle podniosła uroczystość, z tej przyczyny powinniśmy zatroszczyć się o to, ażeby podarek pasował do tego święta.
Najpopularniejszymi podarunkami z okazji chrztu są wszelakiego typu dewocjonalia a także środki pieniężne, jednak taktownymi podarunkami mogą być też inne przedmioty.

Jednym z przykładów niech będzie tak zwana „bańka my wish”. Jest to podarunek na chrzciny, jaki z oddalenia przedstawia się jak zawieszona na stylowym łańcuszku dekoracja. Musimy jednak podejść nieco bliżej, aby dostrzec, co tak faktycznie się w tejże „ozdobie” odkrywa.

Zainteresowały Cię te informacje? Bardzo nas to cieszy i od razu zachęcamy Cię do serwisu twórcy po kolejną porcję wątków.

Okazuje się, że ową dekoracją jest nic innego, jak maleńka karteczka z zanotowanymi życzeniami dla nowo ochrzczonego malucha. Nabywca wybiera także odcień sznureczka, jakim kartka zostanie przewiązana. Szczelnie zamknięta „bańka my wish”, może być za kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat doskonałą pamiątką chrzcin.

kuchnia

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałym pomysłem na prezent z okazji chrzcin może być także sesja niemowlęca Warszawa jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy fotografika realizującego tego rodzaju sesje. rodzice wydają bezmiar gotówki na organizację chrztu. Obiad w domku albo restauracji, fotograf, nowiutkie odzienia dla taty oraz mamy i dla malucha, zaproszenia – to wszystko dużo kosztuje. Prawdopodobnie każda rodzicielka oraz każdy tatuś chciałby posiadać pamiątkę nie jedynie z ceremonii chrztu, lecz także z niemowlęcego okresu swojego berbecia.

Z tej przyczyny świetnym pomysłem na podarek z okazji chrzcin jest sprawienie im oraz maluchowi sesji zdjęciowej. Sesja zdjęciowa to oryginalny podarek na chrzest, jaki na pewno będzie wspaniałą pamiątką dla całej rodziny.