Na co stawia niepubliczna szkoła podstawowa?

przez | 6 lipca 2022
Dzisiejszy świat gna do przodu. Niezwykle ważne jest uzyskanie umiejętności dostosowania się do ciągle zmieniających się wymagań, jakie są stawiane przez rzeczywistość. Żeby uzyskać to wszystko, dziecko powinno posiadać warunki do rozwoju, a w procesie nauczania musi posiadać pomoc od wychowawców.

niepubliczna szkoła podstawowa

Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z głównych celów, jakie posiada niepubliczna szkoła prywatne szkoły podstawowe warszawa podstawowa jest skuteczna nauka obcych języków. Głównym językiem jest język angielski już od zerówki szkoły podstawowej. W II klasie, będzie wprowadzony jeszcze język francuski oraz hiszpański. Niezwykle ważna w nauce języka jest ciągłość programowa, a nie wyłącznie jego bierna nauka. W czasie każdych zajęć, dzieciaki opanowują język obcy przez regularny kontakt z native speakerem. Szkoła taka została stworzona w odpowiedzi na potrzeby opiekunów. Niepubliczna szkoła podstawowa posiada klasy liczące 15 osób, dzięki czemu dzieci mają zagwarantowaną naukę w komfortowych warunkach.
moda flickr

Autor: Łukasz Dunikowski
Źródło: http://www.flickr.com/

W szkole przeprowadzane są zajęcia wychowania fizycznego w doskonale zaopatrzonych salach sportowych oraz na pływalni. Idealne okoliczności w sportowej przestrzeni powodują, że dzieciaki czerpią satysfakcję z aktywności fizycznej oraz oferują podstawy do odpowiedniego stylu życia na przyszłość. Każdy uczeń posiada indywidualną szafę, co eliminuje problem ciężkiego plecaka. Zezwalają te szafki pozostawić w szkole podręczniki, jakich nie ma potrzeby brać codziennie do domu. Aż do godz. 18 uczniowie mogliby spędzać czas w Świetlicy Edukacyjnej, która zapewnia uczniom bezpieczną formę na spędzanie czasu po zajęciach.

Wszystkie aktywności przeprowadzane w świetlicy są wliczone do czesnego. Wiele z nich pozwala pogłębiać wiedzę zdobytą podczas zajęć lekcyjnych. Na świetlicy czas jest rozdzielony na odrabianie pracy domowej i czynny relaks.