Więcej niż WiFi w punktach gastronomicznych, sprawdź innowacyjne narzędzia reklamy

przez | 14 grudnia 2021
Marketing WiFi to najnowocześniejsze narzędzie analityczno-marketingowe, które umożliwia managerom lokali zidentyfikowanie ich gości oraz dalszą interakcję m.in. poprzez wyświetlanie promocji w czasie rzeczywistym, wysyłkę mailingów, prowadzenie ankiet w oparciu o system gwiazdek oraz zbieranie opinii klientów. Marketing WiFi pozwala managerom lokali gastronomicznych i hoteli zidentyfikować odbiorcę, odkryć jego doświadczenia i poprawić usługę tak, by chętniej powracał i generował większe zyski.

internet

Autor: Comisión Interamericana de Derechos Humanos
Źródło: http://www.flickr.com

Reklama WiFi to lider w dostarczaniu zaawansowanych usług WiFi dla lokali gastronomicznych typu: restauracje, kawiarnie, puby czy kluby. Marketing WiFi zmienia tradycyjne, bezpłatne WiFi na innowacyjne narzędzie analityczno-marketingowe. Dzięki WiFi można pozyskać nowych odbiorców, zachęcić ich do większej aktywności i sprawić by wracali do restauracji.

Zobacz więcej tutaj:

Chcąc skorzystać z WiFi użytkownik loguje się za pomocą portali społecznościowych albo maila do WiFi i natrafia na stronę powitalną, która jest kompatybilna z profilem lokalu na Facebooku.Każdy gość używający Wifi trafia do bazy danych, dzięki czemu można być z nim w permanentnym kontakcie. Korzystając z mailingów oraz powiadomień na Facebooku można podtrzymywać dobre relacje z klientem, informować o konkursach albo przekierować klientów na dowolną stronę www. Skuteczność powiadomień wysyłanych przez WiFi dochodzi nawet do 30% CTR – to znaczy, że czyta je nawet 30 /100 osób, czyli wielokrotnie więcej niż w przypadku tradycyjnych metod.

Marketing WiFi daje także możliwość przygotowania akcji promocyjnej, o której dowie się każdy klient zalogowany do WiFi. Można również np. ustawić inną promocję na każdy dzień tygodnia.Po wizycie w restauracji każdy klientów otrzyma prośbę o wystawienie oceny w skali od 1 do 5 gwiazdek. Może też zrobić ankietę i pozostawić swoją opinię. Dzięki temu właściciel będzie wiedzieć, dlaczego klienci wybierają właśnie jego lokal i jakie rzeczy powinien poprawić, by chętniej wracali. Logowanie do WiFi odbywa się za pomocą portali społecznościowych lub za pomocą e-mail. Mały odsetek gości lokali gastronomicznych woli pozostać anonimowym, mimo że mogą odnosić profity po zalogowaniu do WiFi. Mamy w takich przypadkach aż dwa alternatywne rozwiązania: przycisk “pomiń logowanie” albo system rabatowy. Instalacja programu jest niezwykle łatwa.

Jeśli chcesz być na bieżąco w owym wątku, to przyda Ci się solidna treść (http://www.m2t.com.pl/pl/tablety-przemyslowe). Poczytasz o niej pod podkreślonym tutaj linkiem. A jeżeli będziesz miał wątpliwości, szybko na nie odpowiemy!

WiFi jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami występującymi na rynku – wystarczy dopiąć WiFi do istniejącej infrastruktury.

Kontynuuj: