Podróżujesz, zastanawiasz się co zrobisz z praniem? Gdzie będziesz prać? Nie martw się, jest rozwiązanie

przez | 24 listopada 2022
każdego dnia o tym nie myślimy, dlatego że poznając swoje obowiązki, mając swoje utarte sposoby działania i sposoby na wszystko, nie jesteśmy zmuszani się nad tym głowić. o co chodzi? O podróżowaniu, a raczej o tym, co ze sobą zabrać i jak spowodować, by na przykład zrobić pranie…

Pranie

Autor: erizof
Źródło: http://www.flickr.com
No tak, nie musimy o tym myśleć, kiedy z dnia na dzień wykonujemy podobne czynności automatycznie. zwyczajnie, wrzucamy pranie do maszyny piorącej, wybieramy program i już. jednakgdy jesteśmy w podróży i nie posiadamy możliwości systematycznego prania, to co wówczas zrobić? Zobacz tu:

Na szczęście są na to rozwiązania. Jednym z nich jest pralka turystyczna. Jest idealnana długiepodróże z rodziną. bez problemowo zmieści się w bagażniku naszego samochodu czy przyczepie kempingowej. Jest doskonała także, kiedy wybieramy się domku letniskowego, gdyżwykonuje prace cicho i ekonomicznie. Jej waga to jedynie sześć kilogramów, chociaż modele są różne. Niemniej, taka typowa waży dokładnie 6 kilo, a wyprać może aż do trzech kilogramów ubrań. jest w stanie osiągnąć maksymalną moc do 450 W, co z pewnościąstarczyżeby wyczyścićwyjątkowo zabrudzone ubrania, które ubrudziły się na przykład podczas prac ogrodniczych. równocześnie, jest tak zaprojektowana, aby zużyć jak najmniejszą ilość energii i wody.

Pranie

Autor: Denis Postle
Źródło: http://www.flickr.com

następnyminteresującym rozwiązaniem jest scrubba bag. Ta torba jest dość nowoczesna, nadaje się idealnie na wszelkie wyjazdy outdoorowe. Jest równocześnienarzędziem kieszonkowym, zapewnia szybkie i efektywne pranie. Twoje pokryte brudem ubraniapodczas podróży nie będą robiły już kłopotu nie będziesz musiał myśleć, w jakim miejscu uda Ci się je wyczyścić. Scrubba cechuje się małymi wymiarami i wagą poniżej 145 g.

Czy zaciekawiłyby Cię inne wiadomości (http://www.hanzo.com.pl/laptopy-do-gier) na tenże temat? Zapraszamy do przeglądnięcia kolejnego tekstu. Tam zapoznasz się z przeróżnymi szczegółami.

to znaczy, że jest właściwa dla każdego, komu zależy na lekkim bagażu podczas wyjazdu. Jak to działa, jesteś ciekawy? scrubba jest wyposażona w bardzo rozciągliwą, wewnętrzna tarkę do prania, którazłożona jestz setek sprężystych wypustek. Więcej na stronie:

Jak widzisz, wynaleziono na szczęście rozwiązania na tak niby podstawową czynność, jak pranie, ale w podróży wymuszającą czasami różnego kombinowania. Wyobraź sobie, gdyby nie było takich możliwości. Musiałbyś nieźle główkować na co straciłbyś za wiele cennego czasu, który przecież powinieneś przeznaczyć na poznawanie nowych miejsc.