Category Archives: web_cat

Przemyślany zakup najbardziej odpowiedniego komputera

Przy podejmowaniu decyzji o kupnie komputera często frapujemy się który wybrać. Kluczem do podjęcia decyzji będzie określenie własnych preferencji i funkcji, jakie ma spełniać sprzęt.

Komputer bądź laptop – co będzie lepsze dla gracza? Sprawdź co polecamy

Zaawansowany gracz oczekuje od sprzętu elektronicznego znacznie więcej niż przeciętny użytkownik. Zarówno stacjonarny komputer, jak i laptop, mają swoje plusy i minusy, stąd też przed dokonaniem decyzji, dobrze się z nimi zapoznać.

Najnowsze dzieło Samsunga – interesujące rozwiązania oraz nieskomplikowany wgląd do internetu

Najświeższe urządzenie firmy Samsung, to ciekawostka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii świetnie sprawdza się w codziennym korzystaniu. Sprzęt szybko i płynnie reaguje na każde polecenie. Interesujący jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co umożliwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala precyzyjnie zobaczyć każdy szczegół, zwłaszcza podczas przeglądania witryn internetowych.

Usługi informatyczne: co obecnie oferują profesjonalne firmy

Na rynku działa mnóstwo działalności gospodarczych, które świadczą przeróżnego typu usługi. Pośród nich są oczywiście przedsiębiorstwa świadczące usługi informatyczne. Branża informatyczna należy do specjalizacji, które rozwijają się w naszym kraju bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na usługi informatyczne jest obecnie nieprawdopodobnie duże. Nic więc skomplikowanego, że ogrom ludzi z branży informatycznej decyduje się na otworzenie firmy, która będzie świadczyła usługi informatyczne. Jednym z miast, w którym już działa sporo tego rodzaju przedsiębiorstw jest Warszawa.