Category Archives: internet

Social media marketing – dla kogo?

Obowiązek funkcjonowania marki w internecie aktualnie już nie rodzi wątpliwości, natomiast nadal pojawiają się nowe sposoby promowania w sieci. Media społecznościowe to coraz bardziej popularne narzędzie marketingu cyfrowego – czy warto w nie inwestować?

Wspaniałymi ocenami wśród internautów raduje się Dying light aleja koszmarów

Jeśli lubimy gry komputerowe, w których możemy przetestować własne zdolności i przy których mamy szansę się wspaniale odprężyć, to rzeczywiście zainteresuje nas gra Dying light aleja koszmarów. To właśnie tam mamy szansę się odprężyć i zanurzyć w wirtualny świat.

W jaki sposób poprawnie dbać o telefon komórkowy, aby służył nam on jak najdłużej?

Aktualnie chyba każdy ma swój telefon komórkowy. Komórkę mają nawet dzieci, korzysta z niej młodzież, osoby pełnoletnie a nawet osoby starsze, gdyż z pewnością jest to jedno z bardziej rzeczowych urządzeń w naszych czasach, które znacznie ułatwia nam kontaktowanie się z przeróżnymi osobami w każdym ważnym momencie.

Jakie plusy oraz wady niesie za sobą kupno używanych komputerów oraz laptopów

Dziś sprzęt komputerowy można dostać zarówno po niskiej jak również po niezwykle wysokiej cenie. Nowe laptopy czy też komputery możemy nabyć przykładowo już za około 1000 złotych, co więcej tego typu komputery mogą cechować się już całkiem porządną jakością i wyśmienitymi parametrami. Niemniej komputery często mogą kosztować nawet 5 razy tyle, a i tak jeśli weźmiemy pod lupę marki najlepszych producentów to wartość narasta jeszcze bardziej.