Category Archives: internet

Komputer bądź laptop – co będzie lepsze dla gracza? Sprawdź co polecamy

Zaawansowany gracz oczekuje od sprzętu elektronicznego znacznie więcej niż przeciętny użytkownik. Zarówno stacjonarny komputer, jak i laptop, mają swoje plusy i minusy, stąd też przed dokonaniem decyzji, dobrze się z nimi zapoznać.

Komputer, czyli najważniejszy mebel

Przez błyskawiczny rozwój technologiiniemalz dnia na dzieńzostaliśmyelementaminiezwykłego przełomu. Wczorajużywaliśmy maszyn do pisania, a dzisiaj wszędzie mamy komputery.

Jak profesjonalnie zaprojektować stronę internetową lub komu warto zlecić projektowanie stron WWW?

Zastanawiasz się nad tym jak zaprojektować swoją stronę internetową? Fachowe oraz staranne projektowanie stron internetowych jest istotnie nadzwyczaj ważne, w szczególności dlatego, że obecnie wszystko kręci się wokół Netu.

Jakie plusy oraz wady niesie za sobą kupno używanych komputerów oraz laptopów

Dziś sprzęt komputerowy można dostać zarówno po niskiej jak również po niezwykle wysokiej cenie. Nowe laptopy czy też komputery możemy nabyć przykładowo już za około 1000 złotych, co więcej tego typu komputery mogą cechować się już całkiem porządną jakością i wyśmienitymi parametrami. Niemniej komputery często mogą kosztować nawet 5 razy tyle, a i tak jeśli weźmiemy pod lupę marki najlepszych producentów to wartość narasta jeszcze bardziej.