Category Archives: Komputery

Najnowsze dzieło Samsunga – interesujące rozwiązania oraz nieskomplikowany wgląd do internetu

Najświeższe urządzenie firmy Samsung, to ciekawostka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 zawiera system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii świetnie sprawdza się w codziennym korzystaniu. Sprzęt szybko i płynnie reaguje na każde polecenie. Interesujący jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co umożliwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala precyzyjnie zobaczyć każdy szczegół, zwłaszcza podczas przeglądania witryn internetowych.

Usługi informatyczne: co obecnie oferują profesjonalne firmy

Na rynku działa mnóstwo działalności gospodarczych, które świadczą przeróżnego typu usługi. Pośród nich są oczywiście przedsiębiorstwa świadczące usługi informatyczne. Branża informatyczna należy do specjalizacji, które rozwijają się w naszym kraju bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na usługi informatyczne jest obecnie nieprawdopodobnie duże. Nic więc skomplikowanego, że ogrom ludzi z branży informatycznej decyduje się na otworzenie firmy, która będzie świadczyła usługi informatyczne. Jednym z miast, w którym już działa sporo tego rodzaju przedsiębiorstw jest Warszawa.

Komputer bądź laptop – co będzie lepsze dla gracza? Sprawdź co polecamy

Zaawansowany gracz oczekuje od sprzętu elektronicznego znacznie więcej niż przeciętny użytkownik. Zarówno stacjonarny komputer, jak i laptop, mają swoje plusy i minusy, stąd też przed dokonaniem decyzji, dobrze się z nimi zapoznać.

Firma Canon oferuje doskonałe innowacje wśród swoich urządzeń

Na rynku w naszym kraju pojawia się sporo funkcjonalnych urządzeń, jakie pochodzą od polecanych za granicą marek. Canon, ponieważ to rozszerzająca się marka, stale troszczy się o spełnianie dziś wymienianych przez klientów postulatów. Najważniejsze urządzenia do drukowania oraz skanowania wyróżniają się niebywałą funkcjonalnością. Tusze do drukarek o właściwej zawartości można także kupić w różnych miejscach, również w sieci. Wybór jest szeroki, a fachowcy z firmy Canon oferują pomoc w każdej chwili.